1er tour
10.06.2017 17:00 Viimsi JK II - JK Nõmme Kalju JK Nõmme Kalju 0:13 (0:8)
11.06.2017 17:00 JK Piraaja Tallinn JK Piraaja Tallinn - Maardu Aliens 1:2
15.06.2017 19:30 FC Soccernet FC Soccernet - Kohtla-Nõmme Kohtla-Nõmme 1:3
20.06.2017 17:00 Pirita JK Reliikvia Pirita JK Reliikvia - Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas 1:5
20.06.2017 18:00 FC Flora II FC Flora II - Rumori Calcio II 10:0
20.06.2017 19:00 Anija United Anija United - FC Puhkus Mehhikos FC Puhkus Mehhikos 7:0
20.06.2017 19:00 Jõgeva Wolves II - JK Õismäe Torm JK Õismäe Torm 3:2
21.06.2017 17:00 Jõgeva SK Noorus Jõgeva SK Noorus - SK Imavere Forss SK Imavere Forss 4:1 ap
21.06.2017 18:00 JK Väätsa Vald JK Väätsa Vald - SK Tääksi SK Tääksi 0:1
21.06.2017 18:00 FC TransferWise FC TransferWise - Tallinna Wolves 2:0
21.06.2017 18:00 FC Otepää FC Otepää - JK Jalgpallihaigla JK Jalgpallihaigla 6:0
21.06.2017 18:00 JK Kernu Kadakas JK Kernu Kadakas - JK Raudteetöölised JK Raudteetöölised 7:2
21.06.2017 18:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond - FC Hiiu United 27:0
21.06.2017 18:00 Raplamaa JK - Tartu JK Welco Tartu JK Welco 0:1
21.06.2017 18:00 Rakvere JK Tarvas II - Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 0:7
21.06.2017 18:00 FC Tartu FC Tartu - Eston Villa Eston Villa 3:1
21.06.2017 18:00 Kadrina SK Moe - Põlva Lootos Põlva Lootos 4:1
21.06.2017 18:00 FC Peedu FC Peedu - Türi Ganvix JK Türi Ganvix JK 1:4
21.06.2017 18:00 FC Molycorp Silmet - Kassisaba FC Igiliikur Kassisaba FC Igiliikur 2:0
21.06.2017 18:00 Saue JK Laagri Saue JK Laagri - Rasmus Värki Jalgpallikool 10:2
21.06.2017 18:00 Lihula JK Lihula JK - FC Elbato 7:1
21.06.2017 18:00 Tartu Ülikool Fauna Tartu Ülikool Fauna - Viimsi Lõvid 1:0
21.06.2017 18:30 Navi Vutiselts Navi Vutiselts - Kuusalu JK Rada Kuusalu JK Rada 2:4 ap
21.06.2017 18:30 FC Flora III FC Flora III - Vastseliina FC Tannem Vastseliina FC Tannem 5:0
21.06.2017 19:00 FC Kose FC Kose - Raasiku FC Joker Raasiku FC Joker 1:10
21.06.2017 19:00 JK Tammeka II JK Tammeka II - Tallinna Olympic Tallinna Olympic 6:1
22.06.2017 17:00 JK Narva Trans JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond 6:1
22.06.2017 17:00 FC Levadia FC Levadia - Nõmme United Nõmme United 3:0
22.06.2017 17:00 FC Infonet FC Infonet - FC Infonet II FC Infonet II 7:0
22.06.2017 18:00 Jõgeva Wolves Jõgeva Wolves - FK Odratakkel 5:1
22.06.2017 18:30 Paide Linnameeskond III - Pärnu JK Poseidon II 12:1
22.06.2017 19:00 FC Ararat TTÜ FC Ararat TTÜ - Tallinna FC Zapoos 5:3 ap
28.06.2017 18:00 FC Järva-Jaani FC Järva-Jaani - JK 32. keskkool -:-