2e tour
21.09.2018 20:00 Syra Mensdorf Syra Mensdorf - FC 72 Erpeldange FC 72 Erpeldange -:-
22.09.2018 16:00 Berdenia Berburg Berdenia Berburg - Jeunesse Esch Jeunesse Esch -:-
22.09.2018 18:00 Sporting Steinfort Sporting Steinfort - Victoria Rosport Victoria Rosport -:-
22.09.2018 19:30 FC Koerich/Simmern FC Koerich/Simmern - FC Atert Bissen FC Atert Bissen -:-
22.09.2018 19:30 Jeunesse Biwer Jeunesse Biwer - Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach -:-
23.09.2018 16:00 AS Colmarberg - Union Titus Pétange Union Titus Pétange -:-
23.09.2018 16:00 FC Kehlen FC Kehlen - F91 Dudelange F91 Dudelange -:-
23.09.2018 16:00 FC Minerva Lintgen FC Minerva Lintgen - US Hostert US Hostert -:-
23.09.2018 16:00 Jeunesse Useldange Jeunesse Useldange - UNA Strassen UNA Strassen -:-
23.09.2018 16:00 Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach - Koeppchen Wormeldange Koeppchen Wormeldange -:-
23.09.2018 16:00 CS Obercorn CS Obercorn - US Mertert/Wasserbillig US Mertert/Wasserbillig -:-
23.09.2018 16:00 ES Schouweiler ES Schouweiler - FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 -:-
23.09.2018 16:00 Jeunesse Schieren Jeunesse Schieren - Swift Hesperange Swift Hesperange -:-
23.09.2018 16:00 FC Mondercange FC Mondercange - US Esch US Esch -:-
23.09.2018 16:00 AS Wincrange AS Wincrange - UN Käerjéng UN Käerjéng -:-
23.09.2018 16:00 FC 47 Bastendorf FC 47 Bastendorf - Etzella Ettelbruck Etzella Ettelbruck -:-
23.09.2018 16:00 Blo Weiss Itzig Blo Weiss Itzig - CS FOLA Esch CS FOLA Esch -:-
23.09.2018 16:00 FC Schifflange 95 FC Schifflange 95 - FC Mamer 32 FC Mamer 32 -:-
23.09.2018 16:00 FF Norden 02 FF Norden 02 - FC Differdange 03 FC Differdange 03 -:-
23.09.2018 16:00 Young Boys Diekirch Young Boys Diekirch - Jeunesse Canach Jeunesse Canach -:-
23.09.2018 16:00 Les Ardoisiers Perlé Les Ardoisiers Perlé - US Sandweiler US Sandweiler -:-
23.09.2018 16:00 Orania Vianden Orania Vianden - US Mondorf US Mondorf -:-
23.09.2018 16:00 SC Bettembourg SC Bettembourg - RFCU Luxemburg RFCU Luxemburg -:-
23.09.2018 16:00 US Feulen US Feulen - Progrès Niedercorn Progrès Niedercorn -:-
23.09.2018 16:00 Alliance Aischdall Alliance Aischdall - Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster -:-
23.09.2018 16:00 Union Remich/Bous Union Remich/Bous - US Rumelange US Rumelange -:-
23.09.2018 16:00 Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel - FC Rodange 91 FC Rodange 91 -:-
23.09.2018 16:00 Daring Club Echternach Daring Club Echternach - RM Hamm Benfica RM Hamm Benfica -:-
23.09.2018 16:00 US Moutfort US Moutfort - Sporting Bertrange Sporting Bertrange -:-
23.09.2018 16:00 CS Sanem CS Sanem - Union 05 Kayl-Tétange Union 05 Kayl-Tétange -:-
23.09.2018 16:00 CeBra 01 CeBra 01 - Yellow Boys Weiler Yellow Boys Weiler -:-
23.09.2018 16:00 CS Bourscheid CS Bourscheid - Excelsior Grevels Excelsior Grevels -:-