1. Journée
25.08.2018 16:00 Athletic Bilbao B - CD Tudelano 2:0 (0:0)
19:00 Cultural Durango - UD Logroñés 0:0 (0:0)
26.08.2018 12:00 Sporting Gijón B - SD Leioa 0:0 (0:0)
17:00 UP Langreo - SD Gernika 1:0 (0:0)
18:00 Real Unión - Gimnástica Torrelavega 1:1 (1:1)
18:00 CD Vitoria - Arenas de Getxo 0:0 (0:0)
19:00 Barakaldo CF - Real Oviedo B 2:1 (1:0)
19:00 Racing Santander - Real Sociedad B 1:0 (1:0)
19:30 CD Izarra - CD Mirandés 1:1 (0:1)
20:00 CD Calahorra - SD Amorebieta 2:0 (1:0)
2. Journée
01.09.2018 18:00 SD Leioa - CD Calahorra 1:1 (0:0)
18:00 Arenas de Getxo - CD Izarra 0:1 (0:0)
18:30 CD Mirandés - Racing Santander 1:1 (1:1)
19:00 SD Gernika - Sporting Gijón B 0:0 (0:0)
19:00 Real Sociedad B - Cultural Durango 3:0 (1:0)
20:00 UD Logroñés - Barakaldo CF 1:1 (1:1)
20:30 Gimnástica Torrelavega - Athletic Bilbao B 0:0 (0:0)
02.09.2018 12:00 Real Oviedo B - UP Langreo 2:2 (1:0)
18:00 CD Tudelano - CD Vitoria 1:0 (0:0)
18:00 SD Amorebieta - Real Unión 0:3 (0:2)
3. Journée
08.09.2018 16:00 CD Vitoria - CD Izarra 0:1 (0:1)
17:30 Athletic Bilbao B - SD Amorebieta 3:1 (2:0)
18:00 CD Tudelano - Gimnástica Torrelavega 2:1 (1:1)
09.09.2018 12:00 Sporting Gijón B - Real Oviedo B 1:2 (0:1)
12:00 Cultural Durango - CD Mirandés 1:4 (0:3)
18:00 Real Unión - SD Leioa 1:2 (1:1)
18:00 CD Calahorra - SD Gernika 3:1 (2:1)
18:00 UP Langreo - UD Logroñés 0:0 (0:0)
18:00 Barakaldo CF - Real Sociedad B 2:0 (0:0)
19:00 Racing Santander - Arenas de Getxo 4:0 (3:0)
4. Journée
15.09.2018 16:00 SD Leioa - Athletic Bilbao B 1:4 (0:3)
17:00 SD Amorebieta - CD Tudelano 1:1 (1:0)
18:00 Arenas de Getxo - Cultural Durango 2:0 (1:0)
16.09.2018 12:00 Real Oviedo B - CD Calahorra 1:1 (0:1)
17:00 CD Izarra - Racing Santander 2:2 (0:2)
18:00 Gimnástica Torrelavega - CD Vitoria 0:2 (0:1)
18:00 SD Gernika - Real Unión 1:1 (0:0)
18:00 UD Logroñés - Sporting Gijón B 0:2 (0:1)
18:00 Real Sociedad B - UP Langreo 1:1 (0:0)
18:00 CD Mirandés - Barakaldo CF 1:1 (0:0)
5. Journée
22.09.2018 16:00 Real Unión - Real Oviedo B 2:2 (2:1)
19:00 Athletic Bilbao B - SD Gernika 3:0 (1:0)
19:00 Cultural Durango - CD Izarra 1:2 (1:1)
23.09.2018 12:00 Sporting Gijón B - Real Sociedad B 2:2 (0:2)
17:00 CD Tudelano - SD Leioa 1:1 (0:1)
17:30 CD Vitoria - Racing Santander 0:2 (0:1)
18:00 Gimnástica Torrelavega - SD Amorebieta 1:2 (1:2)
18:00 CD Calahorra - UD Logroñés 2:0 (1:0)
18:00 UP Langreo - CD Mirandés 0:1 (0:0)
18:00 Barakaldo CF - Arenas de Getxo 1:0 (1:0)
6. Journée
29.09.2018 16:00 SD Gernika - CD Tudelano 1:1 (0:1)
16:30 Real Oviedo B - Athletic Bilbao B 2:1 (1:1)
18:00 SD Amorebieta - CD Vitoria 2:1 (1:1)
18:00 SD Leioa - Gimnástica Torrelavega 2:1 (0:1)
18:00 Arenas de Getxo - UP Langreo 4:0 (1:0)
19:00 Real Sociedad B - CD Calahorra 1:0 (0:0)
30.09.2018 17:00 CD Izarra - Barakaldo CF 0:1 (0:0)
17:00 Racing Santander - Cultural Durango 2:0 (0:0)
17:30 CD Mirandés - Sporting Gijón B 1:1 (0:1)
18:00 UD Logroñés - Real Unión 2:0 (1:0)
7. Journée
06.10.2018 16:30 SD Amorebieta - SD Leioa 1:3 (1:1)
17:30 Athletic Bilbao B - UD Logroñés 0:0 (0:0)
07.10.2018 12:00 Sporting Gijón B - Arenas de Getxo 1:1 (0:1)
12:30 CD Vitoria - Cultural Durango 1:1 (1:1)
17:00 Gimnástica Torrelavega - SD Gernika 1:0 (1:0)
17:00 CD Tudelano - Real Oviedo B 1:3 (0:1)
17:00 Real Unión - Real Sociedad B 2:1 (2:0)
17:00 UP Langreo - CD Izarra 4:0 (2:0)
17:30 CD Calahorra - CD Mirandés 2:3 (0:0)
18:00 Barakaldo CF - Racing Santander 0:1 (0:1)
8. Journée
12.10.2018 12:00 Cultural Durango - Barakaldo CF 0:1
18:30 SD Gernika - SD Amorebieta 1:1 (0:0)
13.10.2018 16:00 Real Sociedad B - Athletic Bilbao B 1:0 (0:0)
18:00 SD Leioa - CD Vitoria 1:1 (1:0)
19:00 Racing Santander - UP Langreo 4:1 (2:0)
20:00 UD Logroñés - CD Tudelano 1:0 (1:0)
14.10.2018 12:00 Real Oviedo B - Gimnástica Torrelavega 2:0 (1:0)
17:00 CD Izarra - Sporting Gijón B 0:2 (1:0)
17:15 CD Mirandés - Real Unión 2:2 (1:2)
18:00 Arenas de Getxo - CD Calahorra 2:1 (1:1)
9. Journée
20.10.2018 16:00 CD Vitoria - Barakaldo CF 0:1 (0:0)
16:30 SD Amorebieta - Real Oviedo B 1:2 (0:1)
17:00 Athletic Bilbao B - CD Mirandés 1:3 (1:1)
18:00 SD Leioa - SD Gernika 1:1 (1:0)
21.10.2018 12:00 Sporting Gijón B - Racing Santander 3:1 (1:1)
16:30 CD Tudelano - Real Sociedad B 1:3 (0:1)
17:00 Gimnástica Torrelavega - UD Logroñés 0:1 (0:1)
17:00 Real Unión - Arenas de Getxo 1:1 (1:1)
17:00 CD Calahorra - CD Izarra 2:0 (1:0)
17:00 UP Langreo - Cultural Durango 4:1 (1:1)
10. Journée
27.10.2018 16:00 Real Oviedo B - SD Leioa 1:1 (0:0)
16:00 Real Sociedad B - Gimnástica Torrelavega 0:0 (0:0)
16:45 Cultural Durango - Sporting Gijón B 2:1 (1:0)
17:00 CD Mirandés - CD Tudelano 3:0 (0:0)
19:00 Arenas de Getxo - Athletic Bilbao B 1:0 (0:0)
19:00 Racing Santander - CD Calahorra 5:0 (2:0)
28.10.2018 17:00 SD Gernika - CD Vitoria 1:3 (1:2)
17:00 CD Izarra - Real Unión 1:1 (1:1)
17:00 Barakaldo CF - UP Langreo 1:0 (0:0)
18:00 UD Logroñés - SD Amorebieta 2:0 (1:0)
11. Journée
03.11.2018 16:00 Athletic Bilbao B - CD Izarra 6:0 (3:0)
16:30 SD Amorebieta - Real Sociedad B 1:1 (1:0)
18:00 SD Leioa - UD Logroñés 2:1 (2:1)
04.11.2018 12:00 Gimnástica Torrelavega - CD Mirandés 1:0 (0:0)
12:00 CD Tudelano - Arenas de Getxo 0:1 (0:0)
12:00 Sporting Gijón B - Barakaldo CF 2:0 (1:0)
17:00 SD Gernika - Real Oviedo B 1:1 (0:0)
17:00 Real Unión - Racing Santander 0:3 (0:1)
17:00 CD Calahorra - Cultural Durango 2:2 (1:1)
20:00 CD Vitoria - UP Langreo 1:3 (1:1)
12. Journée
10.11.2018 16:00 Cultural Durango - Real Unión 1:1 (0:0)
17:00 Arenas de Getxo - Gimnástica Torrelavega 0:1 (0:0)
18:00 Real Sociedad B - SD Leioa 1:2 (0:1)
18:00 UP Langreo - Sporting Gijón B 0:2 (0:1)
19:00 CD Izarra - CD Tudelano 1:1 (1:1)
11.11.2018 16:00 Real Oviedo B - CD Vitoria 0:0 (0:0)
17:00 UD Logroñés - SD Gernika 2:0 (0:0)
17:00 Racing Santander - Athletic Bilbao B 3:1 (0:1)
17:00 Barakaldo CF - CD Calahorra 1:2 (0:1)
17:30 CD Mirandés - SD Amorebieta 2:0 (1:0)
13. Journée
17.11.2018 16:00 Real Unión - Barakaldo CF 1:2 (0:1)
16:30 SD Amorebieta - Arenas de Getxo 0:1 (0:1)
17:00 SD Leioa - CD Mirandés 1:0 (0:0)
18:30 SD Gernika - Real Sociedad B 1:0 (0:0)
18.11.2018 12:00 Real Oviedo B - UD Logroñés 0:1 (0:1)
12:00 CD Tudelano - Racing Santander 1:1 (0:0)
16:30 CD Calahorra - UP Langreo 2:4 (1:4)
17:00 Gimnástica Torrelavega - CD Izarra 0:0 (0:0)
17:00 Athletic Bilbao B - Cultural Durango 2:2 (0:1)
17:00 CD Vitoria - Sporting Gijón B 1:2 (1:1)
14. Journée
24.11.2018 16:00 Cultural Durango - CD Tudelano 1:0 (1:0)
18:00 Real Sociedad B - Real Oviedo B 2:3 (1:0)
18:00 Arenas de Getxo - SD Leioa 1:1 (0:0)
20:00 UD Logroñés - CD Vitoria 1:0 (0:0)
25.11.2018 12:00 Sporting Gijón B - CD Calahorra 2:3 (1:2)
17:00 CD Mirandés - SD Gernika 1:0 (0:0)
17:00 CD Izarra - SD Amorebieta 0:0 (0:0)
17:00 Racing Santander - Gimnástica Torrelavega 1:0 (1:0)
17:00 Barakaldo CF - Athletic Bilbao B 1:1 (0:0)
17:00 UP Langreo - Real Unión 1:1 (0:1)
15. Journée
01.12.2018 16:00 SD Amorebieta - Racing Santander 1:3 (1:1)
17:00 SD Leioa - CD Izarra 2:2 (2:0)
17:00 Athletic Bilbao B - UP Langreo 5:1 (2:1)
18:30 SD Gernika - Arenas de Getxo 2:0 (1:0)
02.12.2018 12:00 Real Oviedo B - CD Mirandés 1:1 (1:1)
12:00 CD Tudelano - Barakaldo CF 0:1 (0:1)
17:00 UD Logroñés - Real Sociedad B 1:1 (0:1)
17:00 Gimnástica Torrelavega - Cultural Durango 1:2 (0:1)
17:00 Real Unión - Sporting Gijón B 2:0 (1:0)
17:00 CD Vitoria - CD Calahorra 1:1 (1:1)
16. Journée
08.12.2018 16:00 Arenas de Getxo - Real Oviedo B 0:3 (0:1)
16:30 CD Calahorra - Real Unión 1:1 (1:0)
17:00 Cultural Durango - SD Amorebieta 0:2 (0:1)
09.12.2018 12:00 Real Sociedad B - CD Vitoria 4:2 (3:1)
12:00 Sporting Gijón B - Athletic Bilbao B 3:1 (1:1)
17:00 CD Mirandés - UD Logroñés 1:0 (1:0)
17:00 CD Izarra - SD Gernika 3:2 (1:1)
17:00 Racing Santander - SD Leioa 2:0 (0:0)
17:00 Barakaldo CF - Gimnástica Torrelavega 1:0 (0:0)
17:00 UP Langreo - CD Tudelano 2:0 (1:0)
17. Journée
15.12.2018 16:00 SD Leioa - Cultural Durango 0:0 (0:0)
16:30 SD Amorebieta - Barakaldo CF 2:0 (1:0)
17:00 Athletic Bilbao B - CD Calahorra 3:2 (1:1)
16.12.2018 12:00 CD Tudelano - Sporting Gijón B 1:0 (0:0)
15:45 Real Oviedo B - CD Izarra 2:1 (1:1)
17:00 UD Logroñés - Arenas de Getxo 0:0 (0:0)
17:00 SD Gernika - Racing Santander 0:0 (0:0)
17:00 Gimnástica Torrelavega - UP Langreo 0:2 (0:1)
17:00 CD Vitoria - Real Unión 2:1 (2:0)
18:00 Real Sociedad B - CD Mirandés 0:1 (0:0)
18. Journée
22.12.2018 15:45 Sporting Gijón B - Gimnástica Torrelavega 0:1 (0:0)
16:00 CD Vitoria - CD Mirandés 0:2 (0:0)
16:00 Arenas de Getxo - Real Sociedad B 0:2 (0:1)
16:30 Real Unión - Athletic Bilbao B 1:0 (0:0)
16:45 Cultural Durango - SD Gernika 0:1 (0:0)
18:00 Racing Santander - Real Oviedo B 1:1 (1:1)
18:00 Barakaldo CF - SD Leioa 0:0 (0:0)
18:00 UP Langreo - SD Amorebieta 3:0 (2:0)
20:00 CD Izarra - UD Logroñés 0:0 (0:0)
20:15 CD Calahorra - CD Tudelano 1:1 (1:0)
19. Journée
05.01.2019 12:30 CD Tudelano - Real Unión 2:2 (1:1)
16:00 Athletic Bilbao B - CD Vitoria 2:0 (1:0)
16:30 SD Amorebieta - Sporting Gijón B 0:1 (0:1)
17:00 UD Logroñés - Racing Santander 1:0 (0:0)
17:00 SD Leioa - UP Langreo 2:1 (2:0)
06.01.2019 12:00 Real Oviedo B - Cultural Durango 3:1 (0:0)
12:30 Real Sociedad B - CD Izarra 3:0 (0:0)
17:00 Gimnástica Torrelavega - CD Calahorra 1:1 (0:0)
18:30 SD Gernika - Barakaldo CF 0:1 (0:0)
07.01.2019 17:00 CD Mirandés - Arenas de Getxo 3:1 (2:1)
20. Journée
12.01.2019 16:00 Real Sociedad B - Racing Santander 0:1 (0:1)
16:30 SD Amorebieta - CD Calahorra 0:0 (0:0)
17:00 SD Leioa - Sporting Gijón B 2:0 (1:0)
18:30 SD Gernika - UP Langreo 1:1 (0:1)
19:00 UD Logroñés - Cultural Durango 1:0 (1:0)
13.01.2019 12:00 CD Tudelano - Athletic Bilbao B 3:2 (0:1)
12:00 Real Oviedo B - Barakaldo CF 0:1 (0:0)
17:00 Gimnástica Torrelavega - Real Unión 1:1 (0:0)
17:30 CD Mirandés - CD Izarra 1:1 (0:1)
18:00 Arenas de Getxo - CD Vitoria 0:0 (0:0)
21. Journée
19.01.2019 16:00 Real Unión - SD Amorebieta 1:1 (0:1)
16:15 Sporting Gijón B - SD Gernika 2:2 (0:1)
16:45 Cultural Durango - Real Sociedad B 1:3 (0:1)
19:00 Athletic Bilbao B - Gimnástica Torrelavega 1:0 (1:0)
19:00 CD Izarra - Arenas de Getxo 1:0 (1:0)
20.01.2019 12:00 UP Langreo - Real Oviedo B 1:0 (0:0)
17:00 CD Vitoria - CD Tudelano 1:1 (0:0)
17:00 CD Calahorra - SD Leioa 0:1 (0:1)
17:00 Barakaldo CF - UD Logroñés 0:1 (0:0)
17:00 Racing Santander - CD Mirandés 3:2 (1:1)
22. Journée
26.01.2019 16:00 SD Leioa - Real Unión 0:1 (0:0)
16:30 SD Amorebieta - Athletic Bilbao B 3:2 (2:1)
18:00 Real Sociedad B - Barakaldo CF 3:0 (1:0)
18:00 Arenas de Getxo - Racing Santander 0:1 (0:0)
27.01.2019 17:00 Gimnástica Torrelavega - CD Tudelano 0:1 (0:0)
17:00 SD Gernika - CD Calahorra 3:1 (1:1)
17:00 UD Logroñés - UP Langreo 1:0 (0:0)
17:00 CD Mirandés - Cultural Durango 1:0 (1:0)
17:00 CD Izarra - CD Vitoria 1:1 (1:1)
06.03.2019 20:30 Real Oviedo B - Sporting Gijón B 2:0
23. Journée
02.02.2019 16:45 Cultural Durango - Arenas de Getxo 0:1 (0:1)
19:30 Real Unión - SD Gernika 1:1 (1:0)
03.02.2019 12:00 Sporting Gijón B - UD Logroñés 0:2 (0:1)
12:30 CD Vitoria - Gimnástica Torrelavega 2:0 (2:0)
16:00 CD Tudelano - SD Amorebieta 0:2 (0:2)
17:00 Athletic Bilbao B - SD Leioa 2:1 (2:0)
17:00 CD Calahorra - Real Oviedo B 1:0 (0:0)
17:00 UP Langreo - Real Sociedad B 1:0 (0:0)
17:00 Barakaldo CF - CD Mirandés 1:1 (0:0)
17:00 Racing Santander - CD Izarra 2:1 (1:1)
24. Journée
09.02.2019 16:00 Arenas de Getxo - Barakaldo CF 2:1 (0:0)
16:30 SD Amorebieta - Gimnástica Torrelavega 1:1 (0:0)
17:00 SD Leioa - CD Tudelano 1:2 (0:1)
18:00 SD Gernika - Athletic Bilbao B 2:1 (1:0)
18:00 Real Sociedad B - Sporting Gijón B 3:1 (0:0)
10.02.2019 15:45 Real Oviedo B - Real Unión 1:1 (1:1)
17:00 UD Logroñés - CD Calahorra 1:1 (1:1)
17:00 CD Mirandés - UP Langreo 1:0 (0:0)
17:00 CD Izarra - Cultural Durango 1:1 (0:0)
17:00 Racing Santander - CD Vitoria 4:0 (3:0)
25. Journée
16.02.2019 16:00 Athletic Bilbao B - Real Oviedo B 4:1 (3:1)
16:45 Cultural Durango - Racing Santander 0:4 (0:1)
17:00 CD Vitoria - SD Amorebieta 1:2 (0:1)
17.02.2019 12:00 Sporting Gijón B - CD Mirandés 0:2 (0:0)
16:15 CD Tudelano - SD Gernika 0:0 (0:0)
17:00 Gimnástica Torrelavega - SD Leioa 1:1 (1:0)
17:00 Real Unión - UD Logroñés 0:0 (0:0)
17:00 CD Calahorra - Real Sociedad B 0:1 (0:0)
17:00 UP Langreo - Arenas de Getxo 1:0 (0:0)
17:00 Barakaldo CF - CD Izarra 1:0 (0:0)
26. Journée
23.02.2019 16:00 Cultural Durango - CD Vitoria 1:1 (0:1)
17:00 SD Leioa - SD Amorebieta 0:0 (0:0)
17:30 UD Logroñés - Athletic Bilbao B 2:1 (1:1)
17:30 CD Mirandés - CD Calahorra 4:1 (2:0)
18:00 Arenas de Getxo - Sporting Gijón B 1:1 (0:0)
19:00 Racing Santander - Barakaldo CF 1:0 (0:0)
24.02.2019 12:00 Real Oviedo B - CD Tudelano 2:1 (0:0)
17:00 SD Gernika - Gimnástica Torrelavega 0:0 (0:0)
17:00 CD Izarra - UP Langreo 0:0 (0:0)
18:00 Real Sociedad B - Real Unión 2:1 (2:0)
27. Journée
02.03.2019 16:00 Athletic Bilbao B - Real Sociedad B 2:2 (2:1)
16:30 SD Amorebieta - SD Gernika 3:1 (1:0)
17:00 Sporting Gijón B - CD Izarra 0:0 (0:0)
03.03.2019 12:00 Real Unión - CD Mirandés 0:0 (0:0)
16:30 CD Tudelano - UD Logroñés 2:1 (2:1)
17:00 CD Vitoria - SD Leioa 3:1 (2:1)
17:00 Gimnástica Torrelavega - Real Oviedo B 2:1 (1:0)
17:00 UP Langreo - Racing Santander 2:1 (1:1)
17:00 Barakaldo CF - Cultural Durango 1:0 (1:0)
19:30 CD Calahorra - Arenas de Getxo 1:1 (0:1)
28. Journée
09.03.2019 16:00 SD Gernika - SD Leioa 0:0 (0:0)
18:00 Arenas de Getxo - Real Unión 1:0 (1:0)
18:00 Cultural Durango - UP Langreo 1:0 (1:0)
10.03.2019 12:00 Real Oviedo B - SD Amorebieta 0:2 (0:1)
12:00 Real Sociedad B - CD Tudelano 1:1 (0:0)
17:00 UD Logroñés - Gimnástica Torrelavega 3:0 (2:0)
17:00 CD Mirandés - Athletic Bilbao B 1:1 (1:0)
17:00 CD Izarra - CD Calahorra 0:1 (0:0)
17:00 Racing Santander - Sporting Gijón B 3:0 (0:0)
17:00 Barakaldo CF - CD Vitoria 2:2 (1:0)
29. Journée
16.03.2019 16:00 SD Amorebieta - UD Logroñés 1:2 (1:2)
17:00 CD Vitoria - SD Gernika 2:2 (1:1)
17:00 SD Leioa - Real Oviedo B 2:2 (0:1)
17:00 Sporting Gijón B - Cultural Durango 1:2 (1:0)
17.03.2019 11:30 Athletic Bilbao B - Arenas de Getxo 2:1 (0:1)
17:00 Gimnástica Torrelavega - Real Sociedad B 1:0 (0:0)
17:00 CD Tudelano - CD Mirandés 1:1 (0:1)
17:00 Real Unión - CD Izarra 0:4 (0:1)
17:00 CD Calahorra - Racing Santander 0:1 (0:1)
17:00 UP Langreo - Barakaldo CF 0:2 (0:1)
30. Journée
23.03.2019 16:00 Cultural Durango - CD Calahorra 1:2 (0:0)
18:00 Real Sociedad B - SD Amorebieta 1:2 (0:1)
18:00 Arenas de Getxo - CD Tudelano 0:1 (0:1)
19:30 UP Langreo - CD Vitoria 0:0 (0:0)
24.03.2019 12:00 Real Oviedo B - SD Gernika 0:0 (0:0)
17:00 UD Logroñés - SD Leioa 0:0 (0:0)
17:00 CD Mirandés - Gimnástica Torrelavega 1:0 (0:0)
17:00 CD Izarra - Athletic Bilbao B 0:0 (0:0)
17:00 Racing Santander - Real Unión 0:0 (0:0)
17:00 Barakaldo CF - Sporting Gijón B 0:1 (0:0)
31. Journée
30.03.2019 16:30 SD Amorebieta - CD Mirandés 1:0 (1:0)
17:00 SD Leioa - Real Sociedad B 1:0 (0:0)
17:00 Athletic Bilbao B - Racing Santander 1:1 (1:1)
31.03.2019 12:00 CD Tudelano - CD Izarra 1:1 (0:0)
12:00 Sporting Gijón B - UP Langreo 2:0 (1:0)
17:00 CD Vitoria - Real Oviedo B 0:0 (0:0)
17:00 SD Gernika - UD Logroñés 0:0 (0:0)
17:00 Gimnástica Torrelavega - Arenas de Getxo 1:1 (0:1)
17:00 Real Unión - Cultural Durango 0:2 (0:0)
17:00 CD Calahorra - Barakaldo CF 2:1 (0:0)
32. Journée
06.04.2019 18:00 Arenas de Getxo - SD Amorebieta 1:1 (1:1)
18:00 Cultural Durango - Athletic Bilbao B 3:2 (1:1)
07.04.2019 12:00 Sporting Gijón B - CD Vitoria 3:2 (2:1)
16:00 Real Sociedad B - SD Gernika 1:1 (0:1)
17:00 UD Logroñés - Real Oviedo B 3:4 (2:1)
17:00 CD Izarra - Gimnástica Torrelavega 2:2 (1:1)
17:00 Barakaldo CF - Real Unión 3:1 (1:0)
17:00 UP Langreo - CD Calahorra 2:1 (0:1)
17:30 CD Mirandés - SD Leioa 2:1 (0:1)
18:00 Racing Santander - CD Tudelano 2:1 (0:0)
33. Journée
13.04.2019 16:30 SD Amorebieta - CD Izarra 0:0 (0:0)
17:00 SD Leioa - Arenas de Getxo 0:0 (0:0)
18:00 SD Gernika - CD Mirandés 1:1 (1:0)
18:00 Athletic Bilbao B - Barakaldo CF 4:1 (1:0)
19:00 Real Unión - UP Langreo 4:0 (3:0)
14.04.2019 12:00 Real Oviedo B - Real Sociedad B 2:1 (1:1)
12:00 CD Tudelano - Cultural Durango 1:0 (0:0)
17:00 Gimnástica Torrelavega - Racing Santander 0:0 (0:0)
17:00 CD Calahorra - Sporting Gijón B 1:3 (0:1)
17:30 CD Vitoria - UD Logroñés 0:2 (0:2)
34. Journée
17.04.2019 19:30 Arenas de Getxo - SD Gernika 4:1 (3:0)
20:00 CD Izarra - SD Leioa 2:1 (1:0)
18.04.2019 12:00 Barakaldo CF - CD Tudelano 1:1 (0:0)
12:00 UP Langreo - Athletic Bilbao B 0:2 (0:1)
18:00 Cultural Durango - Gimnástica Torrelavega 4:4 (2:1)
19.04.2019 12:00 Sporting Gijón B - Real Unión 0:1 (0:1)
20.04.2019 12:00 Real Sociedad B - UD Logroñés 0:1 (0:0)
18:00 CD Mirandés - Real Oviedo B 1:0 (1:0)
21.04.2019 18:00 Racing Santander - SD Amorebieta 1:1 (0:1)
18:00 CD Calahorra - CD Vitoria 2:0 (1:0)
35. Journée
27.04.2019 16:00 CD Vitoria - Real Sociedad B 2:1 (1:0)
17:00 SD Leioa - Racing Santander 1:1 (0:1)
17:00 CD Tudelano - UP Langreo 2:0 (1:0)
17:30 SD Amorebieta - Cultural Durango 3:0 (1:0)
18:00 UD Logroñés - CD Mirandés 3:0 (1:0)
28.04.2019 11:30 Athletic Bilbao B - Sporting Gijón B 0:2 (0:0)
12:00 Real Oviedo B - Arenas de Getxo 3:2 (2:2)
12:00 Real Unión - CD Calahorra 0:1 (0:1)
17:00 Gimnástica Torrelavega - Barakaldo CF 1:3 (0:1)
18:00 SD Gernika - CD Izarra 0:1 (0:0)
36. Journée
04.05.2019 16:00 Real Unión - CD Vitoria 2:0 (0:0)
17:30 Cultural Durango - SD Leioa 0:3 (0:1)
18:00 CD Mirandés - Real Sociedad B 2:1 (1:0)
18:00 Arenas de Getxo - UD Logroñés 1:3 (1:1)
18:30 UP Langreo - Gimnástica Torrelavega 1:0 (0:0)
05.05.2019 12:00 Sporting Gijón B - CD Tudelano 0:0 (0:0)
17:00 CD Izarra - Real Oviedo B 1:1 (0:0)
18:00 Racing Santander - SD Gernika 0:1 (0:0)
18:00 Barakaldo CF - SD Amorebieta 4:3 (0:2)
18:00 CD Calahorra - Athletic Bilbao B 0:3 (0:0)
37. Journée
12.05.2019 18:00 CD Mirandés - CD Vitoria 1:2 (1:0)
18:00 Real Sociedad B - Arenas de Getxo 1:1 (0:1)
18:00 UD Logroñés - CD Izarra 2:1 (0:0)
18:00 Real Oviedo B - Racing Santander 1:1 (0:0)
18:00 SD Gernika - Cultural Durango 1:0 (1:0)
18:00 SD Leioa - Barakaldo CF 3:0 (1:0)
18:00 SD Amorebieta - UP Langreo 2:0 (1:0)
18:00 Gimnástica Torrelavega - Sporting Gijón B 1:1 (0:1)
18:00 CD Tudelano - CD Calahorra 0:0 (0:0)
18:00 Athletic Bilbao B - Real Unión 2:0 (1:0)
38. Journée
18.05.2019 18:00 Cultural Durango - Real Oviedo B 1:3 (0:2)
19.05.2019 18:00 Arenas de Getxo - CD Mirandés 1:0 (0:0)
18:00 CD Izarra - Real Sociedad B 1:0 (0:0)
18:00 Racing Santander - UD Logroñés 2:2 (0:1)
18:00 Barakaldo CF - SD Gernika 1:2 (0:0)
18:00 UP Langreo - SD Leioa 4:1 (2:0)
18:00 Sporting Gijón B - SD Amorebieta 0:1 (0:0)
18:00 CD Calahorra - Gimnástica Torrelavega 1:0 (0:0)
18:00 Real Unión - CD Tudelano 1:0 (0:0)
18:00 CD Vitoria - Athletic Bilbao B 0:0 (0:0)