6e tour
22.09.2018 12:00 Nyírbátori FC - Nyíregyháza Spartacus 0:3 (0:0)
13:00 Nagyatádi FC - Pénzügyőr SE 1:2
13:30 Nagykanizsai ULE - KSE Iváncsa 0:1
14:00 Fegyvernek VSE - Monori SE 0:6
14:00 1908 SZAC - Békéscsaba 1912 Előre SE 0:3
14:00 Hódmezővásárhely FC - Vác FC 1:3 (0:3)
14:00 Kecskeméti LC - Körmendi FC 0:1 (0:0)
14:00 PTE-PEAC - FC Ajka 1:4
14:00 Körösladány MSK - Budaörs SC 2:8
15:00 FC 1899 Szeged - Ferencvárosi TC 0:2 (0:1)
15:00 Bátaszék SE - Újpest FC 1:7
15:00 Király SZE - Kaposvári RFC 0:3
15:00 Kozármisleny SE - Györi ETO FC 0:4
15:00 BKV Elöre SC - Debreceni VSC 1:2 (0:1)
15:00 Szekszárdi UFC - Dorogi FC 4:3 tab
15:00 Berkenye SE - Tiszakécske 0:5
15:00 Komáromi VSE - Puskás FC 1:3
15:00 Sárrétudvari KSE - Zalaegerszegi TE 0:1
15:00 Tállya KSE - MTK Budapest 0:8 (0:4)
15:00 Fűzfői AK - Soroksár SC 0:5
15:00 Edelény FC - Sárvári FC 1:6
15:00 Gesztelyi FCE - Sajóbábony VSE 0:1
15:00 Tiszafuredi VSE - Dabas-Gyón FC 0:2
15:00 Úrkút SK - Balatonlelle 3:4 tab
15:00 KSE Csesztreg - Makó FC 0:4
15:00 Ikarus-Maroshegy - Taksony SE 0:2
15:00 Schott Lukácsháza SE - Balassagyarmat VSE 1:4
15:00 Tiszasziget SE - FC Tiszaújváros 1:3
15:00 Putnok VSE - Csákvári TK 0:2
15:00 Szeged 2011 FC - BFC Siófok 0:1
15:00 Fővárosi Vízművek - Mezõkövesd-Zsóry 0:5
15:00 Felsőtárkány SC - Ménfőcsanak ESK 1:3
15:00 Lipót Pékség SE - Kecskeméti TE 3:2
15:00 Viadukt SE - Balatonfüredi FC 4:2
15:00 Dunaharaszti MTK - Szentlőrinc SE 0:1
15:00 Teskand SE - Mezőfalva MEDOSZ 3:0
15:00 Rákosmenti KSK - THSE Szabadkikötő 6:7 tab
15:00 Thermál Spa Siklós - Paksi SE 0:5
15:00 Pécsi MFC - Kazincbarcika BSC 1:2
17:00 Tatabánya FC - Hajdúböszörményi TE 3:2
18:00 Vasutas SC - Érdi Városi SE 0:1 (0:0)
23.09.2018 12:30 Bőny SE - Budapest Honvéd 0:6
13:00 Cigánd SE - MOL Vidi FC 0:2 (0:2)
14:00 Balkanyi SE - Andráshida SC 1:3 (0:1, 1:1) ap
14:00 Öttevényi TC - Gyöngyösi AK-YTONG 0:1
14:00 Kalocsai FC - Ibrány SE 1:0
15:00 Bonyhád VLC - Budafoki LC 0:3
15:00 Gyöngyöshalász SE - Gyirmót SE 1:5
15:00 Szolnoki MÁV - Kisvárda FC 0:1
15:00 Csepel FC - Szombathelyi Haladás 0:2 (0:1)
15:00 Dabas FC - Salgotarjan BTC 1:0
15:00 Jánossomorja SE - III. Kerületi TVE 0:4
15:00 ESMTK Budapesti - Diósgyöri VTK 1:3 (1:1, 1:1) ap
15:00 Szeol SC - Balmazújváros Sport 2:0
15:00 FC Hatvan - Cegledi VSE 0:1 (0:1)
15:00 Jaszbereny SE Vasas - Mosonmagyaróvár 2:1
15:00 Jánoshalmi FC - Füzesgyarmati SK 2:3 ap
15:00 Egri FC - Pálhalma SE 0:5
15:00 Szarvasi FC - DEAC 3:2 tab
15:00 Tordas SE - Sényő Carnifex 5:6 tab
15:00 Oroszlány FC - Ózdi FC 1:0
15:00 Heviz FC - Pápai PFC 2:3
15:00 Sárisápi Bányász - Vecses FC 0:1
15:00 Nagykőrösi Kinizsi - Budapesti Vasas 1:4
7e tour
30.10.2018 20:00 Zalaegerszegi TE - Diósgyöri VTK 0:2
31.10.2018 12:00 III. Kerületi TVE - Gyirmót SE 2:1
12:30 Szarvasi FC - Szombathelyi Haladás 1:3
12:30 Sárvári FC - Ferencvárosi TC 0:4
12:30 Gyöngyösi AK-YTONG - Kisvárda FC 0:4
12:30 Vecses FC - MTK Budapest 0:5
12:30 Teskand SE - Debreceni VSC 0:3
12:30 Érdi Városi SE - Monori SE 2:1 ap
12:30 Lipót Pékség SE - FC Ajka 2:4
12:30 Budaörs SC - Cegledi VSE 5:0
12:30 Sényő Carnifex - Makó FC 2:1
12:30 Dabas-Gyón FC - Pénzügyőr SE 0:1
12:30 Balassagyarmat VSE - Taksony SE 1:3
12:30 Szekszárdi UFC - Budafoki LC 1:3
12:30 KSE Iváncsa - Pápai PFC 1:0
12:30 Viadukt SE - Szentlőrinc SE 0:4
12:30 Balatonlelle - FC Tiszaújváros 0:2
12:30 Füzesgyarmati SK - THSE Szabadkikötő 2:0
12:30 Oroszlány FC - Sajóbábony VSE 2:6 ap
12:30 Andráshida SC - Nyíregyháza Spartacus 1:0
12:30 Körmendi FC - Soroksár SC 0:7
12:30 Kalocsai FC - BFC Siófok 0:1
12:30 Szeol SC - Kaposvári RFC 1:2
12:30 Kazincbarcika BSC - Budapesti Vasas 2:4
12:30 Dabas FC - Tiszakécske 0:1
15:30 Ménfőcsanak ESK - Mezõkövesd-Zsóry 0:1
17:00 Csákvári TK - Paksi SE 1:2
17:00 Pálhalma SE - Puskás FC 0:2
17:00 Tatabánya FC - Békéscsaba 1912 Előre SE 0:2
18:00 Jaszbereny SE Vasas - Budapest Honvéd 0:1
18:00 Vác FC - MOL Vidi FC 1:3
20:00 Györi ETO FC - Újpest FC 2:3 (0:1, 2:2) ap
8e tour
05.12.2018 Kaposvári RFC - Újpest FC -:-
FC Ajka - MTK Budapest -:-
Budafoki LC - MOL Vidi FC -:-
Budaörs SC - Diósgyöri VTK -:-
Budapesti Vasas - Debreceni VSC -:-
Pénzügyőr SE - Puskás FC -:-
Sényő Carnifex - Ferencvárosi TC -:-
Szentlőrinc SE - Kisvárda FC -:-
FC Tiszaújváros - Budapest Honvéd -:-
BFC Siófok - Paksi SE -:-
KSE Iváncsa - Szombathelyi Haladás -:-
III. Kerületi TVE - Mezõkövesd-Zsóry -:-
Érdi Városi SE - Andráshida SC -:-
Füzesgyarmati SK - Tiszakécske -:-
Soroksár SC - Békéscsaba 1912 Előre SE -:-
Sajóbábony VSE - Taksony SE -:-