1. Journée
17.07.2010 01:00 Sportivo Luqueño - Libertad 1:2 (0:1)
21:00 Sportivo Trinidense - 3 de Febrero 1:1 (0:0)
21:15 Tacuary - Rubio Ñu 0:0 (0:0)
18.07.2010 21:00 Sol de América - Guaraní 1:2 (1:1)
21:00 Club Nacional - Cerro Porteño 0:0 (0:0)
23:15 Club Olimpia - Sport Colombia 3:0 (1:0)
2. Journée
24.07.2010 20:45 3 de Febrero - Sportivo Luqueño 0:0 (0:0)
20:45 Rubio Ñu - Sport Colombia 1:0 (0:0)
23:00 Libertad - Tacuary 3:0 (0:0)
25.07.2010 21:00 Club Nacional - Club Olimpia 0:2 (0:1)
21:00 Guaraní - Sportivo Trinidense 0:1 (0:0)
23:00 Cerro Porteño - Sol de América 2:0 (0:0)
3. Journée
31.07.2010 00:30 Club Olimpia - Rubio Ñu 1:4 (0:3)
21:15 Tacuary - 3 de Febrero 2:0 (1:0)
01.08.2010 20:45 Sport Colombia - Libertad 1:0 (0:0)
20:45 Sportivo Luqueño - Guaraní 0:3 (0:1)
20:45 Sol de América - Club Nacional 1:0 (1:0)
23:20 Sportivo Trinidense - Cerro Porteño 1:5 (0:3)
4. Journée
07.08.2010 20:45 Club Nacional - Sportivo Trinidense 4:1 (1:1)
20:45 3 de Febrero - Sport Colombia 0:3 (0:0)
22:00 Libertad - Rubio Ñu 2:1 (2:1)
23:00 Guaraní - Tacuary 1:0 (0:0)
08.08.2010 21:00 Cerro Porteño - Sportivo Luqueño 1:1 (0:0)
23:20 Sol de América - Club Olimpia 1:0 (1:0)
5. Journée
14.08.2010 20:45 Sport Colombia - Guaraní 1:1 (0:1)
20:45 Sportivo Trinidense - Sol de América 1:3 (1:1)
23:00 Sportivo Luqueño - Club Nacional 0:1 (0:0)
15.08.2010 20:45 Rubio Ñu - 3 de Febrero 1:1 (1:0)
21:00 Tacuary - Cerro Porteño 0:1 (0:1)
23:20 Club Olimpia - Libertad 0:2 (0:1)
6. Journée
21.08.2010 20:45 3 de Febrero - Sol de América 1:1 (0:0)
20:45 Rubio Ñu - Sportivo Luqueño 2:2 (0:0)
20:45 Sport Colombia - Tacuary 1:3 (0:0)
23:00 Libertad - Sportivo Trinidense 7:0 (2:0)
22.08.2010 20:45 Guaraní - Club Nacional 0:0 (0:0)
21:00 Club Olimpia - Cerro Porteño 2:2 (2:0)
7. Journée
28.08.2010 00:30 Libertad - Guaraní 2:0 (0:0)
21:30 Tacuary - Sol de América 1:1 (1:0)
29.08.2010 00:30 Club Olimpia - 3 de Febrero 2:0 (1:0)
21:00 Sport Colombia - Club Nacional 1:2 (0:1)
21:00 Sportivo Luqueño - Sportivo Trinidense 0:0 (0:0)
22:30 Rubio Ñu - Cerro Porteño 1:2 (0:0)
8. Journée
04.09.2010 21:00 Club Nacional - Rubio Ñu 0:0 (0:0)
05.09.2010 00:30 Cerro Porteño - Libertad 2:0 (1:0)
21:00 Sportivo Trinidense - Tacuary 1:1 (0:0)
21:00 Sol de América - Sport Colombia 1:2 (1:0)
21:30 Sportivo Luqueño - Club Olimpia 0:0 (0:0)
23:30 Guaraní - 3 de Febrero 2:1 (1:0)
9. Journée
11.09.2010 21:15 Tacuary - Sportivo Luqueño 0:3 (0:3)
12.09.2010 00:00 Libertad - Club Nacional 1:0 (0:0)
21:00 Rubio Ñu - Sol de América 2:1 (1:0)
21:00 Sport Colombia - Sportivo Trinidense 1:1 (0:1)
21:50 Club Olimpia - Guaraní 2:2 (0:2)
13.09.2010 00:15 3 de Febrero - Cerro Porteño 0:1 (0:0)
10. Journée
18.09.2010 00:30 Cerro Porteño - Guaraní 2:1 (1:0)
21:00 Sol de América - Libertad 0:1 (0:0)
21:00 Club Nacional - 3 de Febrero 1:0 (1:0)
19.09.2010 21:00 Sportivo Luqueño - Sport Colombia 1:1 (0:0)
21:00 Sportivo Trinidense - Rubio Ñu 1:2 (0:0)
21:30 Tacuary - Club Olimpia 1:4 (1:1)
11. Journée
25.09.2010 21:00 Club Nacional - Tacuary 1:0 (0:0)
26.09.2010 01:00 3 de Febrero - Libertad 2:1 (1:1)
21:00 Sol de América - Sportivo Luqueño 2:1 (0:0)
21:30 Sportivo Trinidense - Club Olimpia 1:2 (1:0)
23:30 Cerro Porteño - Sport Colombia 0:0 (0:0)
28.09.2010 00:30 Guaraní - Rubio Ñu 1:2 (0:0)
12. Journée
02.10.2010 21:00 Rubio Ñu - Tacuary 1:2 (1:0)
03.10.2010 00:00 Libertad - Sportivo Luqueño 3:1 (0:1)
20:50 3 de Febrero - Sportivo Trinidense 0:2 (0:0)
21:00 Cerro Porteño - Club Nacional 1:1 (0:0)
23:00 Sport Colombia - Club Olimpia 0:0 (0:0)
23:00 Guaraní - Sol de América 1:0 (1:0)
13. Journée
09.10.2010 22:00 Tacuary - Libertad 0:1 (0:1)
10.10.2010 00:00 Club Olimpia - Club Nacional 1:2 (1:1)
21:00 Sportivo Trinidense - Guaraní 1:4 (0:1)
21:00 Sportivo Luqueño - 3 de Febrero 3:3 (1:0)
21:00 Sport Colombia - Rubio Ñu 2:0 (0:0)
23:00 Sol de América - Cerro Porteño 1:2 (1:1)
14. Journée
15.10.2010 23:30 Guaraní - Sportivo Luqueño 1:0 (0:0)
16.10.2010 21:00 3 de Febrero - Tacuary 0:0 (0:0)
21:00 Cerro Porteño - Sportivo Trinidense 3:1 (3:0)
21:00 Club Nacional - Sol de América 2:0 (2:0)
23:00 Libertad - Sport Colombia 4:0 (2:0)
17.10.2010 23:00 Rubio Ñu - Club Olimpia 2:2 (1:1)
15. Journée
20.10.2010 21:00 Sportivo Trinidense - Club Nacional 3:3 (2:1)
21:00 Sport Colombia - 3 de Febrero 1:1 (0:0)
21:00 Rubio Ñu - Libertad 1:3 (1:0)
22:00 Club Olimpia - Sol de América 0:0 (0:0)
21.10.2010 00:00 Tacuary - Guaraní 1:1 (0:0)
00:00 Sportivo Luqueño - Cerro Porteño 1:3 (1:1)
16. Journée
24.10.2010 20:50 3 de Febrero - Rubio Ñu 3:0 (2:0)
21:00 Libertad - Club Olimpia 2:2 (2:2)
21:00 Club Nacional - Sportivo Luqueño 2:0 (0:0)
21:00 Sol de América - Sportivo Trinidense 2:2 (1:1)
23:00 Cerro Porteño - Tacuary 1:3 (0:1)
23:30 Guaraní - Sport Colombia 3:0 (3:0)
17. Journée
30.10.2010 21:30 Club Nacional - Guaraní 0:1 (0:0)
21:30 Sportivo Luqueño - Rubio Ñu 0:1 (0:0)
23:00 Tacuary - Sport Colombia 2:1 (1:0)
23:30 Sportivo Trinidense - Libertad 1:2 (0:0)
31.10.2010 20:00 Cerro Porteño - Club Olimpia 1:1 (1:1)
20:00 Sol de América - 3 de Febrero 0:1 (0:0)
18. Journée
05.11.2010 23:00 Guaraní - Libertad 2:0 (2:0)
06.11.2010 20:00 Sol de América - Tacuary 0:1 (0:1)
20:30 Club Nacional - Sport Colombia 4:3 (1:0)
20:30 Sportivo Trinidense - Sportivo Luqueño 2:2 (1:2)
21:30 3 de Febrero - Club Olimpia 0:3 (0:1)
23:30 Cerro Porteño - Rubio Ñu 2:0 (1:0)
19. Journée
12.11.2010 20:45 Rubio Ñu - Club Nacional 1:1 (1:1)
22:30 Club Olimpia - Sportivo Luqueño 1:1 (1:1)
13.11.2010 22:00 Tacuary - Sportivo Trinidense 0:1 (0:1)
22:30 3 de Febrero - Guaraní 4:0 (1:0)
14.11.2010 20:30 Sport Colombia - Sol de América 2:0 (1:0)
21:45 Libertad - Cerro Porteño 2:0 (1:0)
20. Journée
20.11.2010 22:00 Cerro Porteño - 3 de Febrero 3:0 (2:0)
21.11.2010 19:45 Sportivo Trinidense - Sport Colombia 2:2 (1:0)
20:00 Club Nacional - Libertad 1:0 (0:0)
20:00 Sol de América - Rubio Ñu 4:0 (2:0)
20:00 Sportivo Luqueño - Tacuary 3:1 (1:0)
23:00 Guaraní - Club Olimpia 0:0 (0:0)
21. Journée
27.11.2010 20:45 Rubio Ñu - Sportivo Trinidense 1:0 (0:0)
22:00 Club Olimpia - Tacuary 2:1 (0:0)
22:00 3 de Febrero - Club Nacional 1:2 (1:0)
28.11.2010 20:15 Sport Colombia - Sportivo Luqueño 0:0 (0:0)
22:00 Libertad - Sol de América 3:0 (0:0)
22:00 Guaraní - Cerro Porteño 1:2 (0:0)
22. Journée
03.12.2010 22:00 Tacuary - Club Nacional 1:2 (1:1)
23:00 Club Olimpia - Sportivo Trinidense 1:1 (0:1)
04.12.2010 20:45 Rubio Ñu - Guaraní 2:2 (2:1)
05.12.2010 20:15 Sportivo Luqueño - Sol de América 1:1 (0:0)
22:00 Sport Colombia - Cerro Porteño 1:1 (0:1)
22:00 Libertad - 3 de Febrero 5:0 (1:0)