1. Journée
22.01.2016 23:00 Deportivo Capiatá - General Caballero 3:2 (1:1)
23.01.2016 22:00 Sol de América - Club Olimpia 2:1 (0:0)
24.01.2016 00:00 Club Nacional - Guaraní 2:1 (1:0)
22:30 General Díaz - Sportivo Luqueño 2:2 (1:1)
23:00 Club Ríver Plate - Cerro Porteño 0:2 (0:1)
27.03.2016 00:10 Libertad - Rubio Ñu 0:1 (0:1)
2. Journée
29.01.2016 22:00 Sol de América - Club Ríver Plate 0:1 (0:0)
23:30 Rubio Ñu - Club Nacional 2:1 (1:0)
30.01.2016 00:15 Guaraní - Deportivo Capiatá 0:3 (0:2)
22:00 General Caballero - General Díaz 5:1 (5:1)
23:30 Club Olimpia - Libertad 1:0 (1:0)
31.01.2016 23:00 Sportivo Luqueño - Cerro Porteño 2:1 (1:0)
3. Journée
03.02.2016 22:10 Deportivo Capiatá - Rubio Ñu 2:2 (2:2)
04.02.2016 00:00 Club Ríver Plate - Sportivo Luqueño 0:1 (0:1)
00:15 Club Nacional - Club Olimpia 2:2 (0:1)
22:00 Libertad - Sol de América 1:2 (0:1)
05.02.2016 00:00 Cerro Porteño - General Caballero 3:0 (1:0)
26.03.2016 22:00 General Díaz - Guaraní 3:2 (2:1)
4. Journée
07.02.2016 00:15 Club Olimpia - Deportivo Capiatá 1:3 (1:1)
22:30 Rubio Ñu - General Díaz 0:0 (0:0)
08.02.2016 00:00 Guaraní - Cerro Porteño 0:0 (0:0)
23:00 Sol de América - Club Nacional 4:3 (2:1)
09.02.2016 00:00 General Caballero - Sportivo Luqueño 0:0 (0:0)
00:00 Libertad - Club Ríver Plate 3:1 (0:1)
5. Journée
12.02.2016 22:10 General Díaz - Club Olimpia 4:1 (2:0)
13.02.2016 00:15 Cerro Porteño - Rubio Ñu 1:2 (0:0)
22:10 Club Ríver Plate - General Caballero 0:0 (0:0)
14.02.2016 23:00 Deportivo Capiatá - Sol de América 1:1 (1:1)
23:30 Club Nacional - Libertad 1:3 (0:3)
15.02.2016 00:00 Sportivo Luqueño - Guaraní 1:2 (0:1)
6. Journée
19.02.2016 23:00 Rubio Ñu - Sportivo Luqueño 1:2 (0:2)
20.02.2016 22:30 Sol de América - General Díaz 3:1 (2:1)
23:30 Club Nacional - Club Ríver Plate 0:0 (0:0)
21.02.2016 00:30 Libertad - Deportivo Capiatá 4:2 (1:1)
22:00 Club Olimpia - Cerro Porteño 0:1 (0:1)
23:00 Guaraní - General Caballero 1:2 (0:1)
7. Journée
26.02.2016 22:00 Sportivo Luqueño - Club Olimpia 2:1 (1:0)
27.02.2016 00:10 General Díaz - Libertad 1:0 (0:0)
22:00 General Caballero - Rubio Ñu 0:1 (0:0)
22:30 Club Ríver Plate - Guaraní 1:1 (1:0)
23:00 Deportivo Capiatá - Club Nacional 2:4 (0:2)
29.02.2016 00:00 Cerro Porteño - Sol de América 1:4 (0:0)
8. Journée
01.03.2016 23:00 Rubio Ñu - Guaraní 2:2 (0:2)
02.03.2016 22:00 Deportivo Capiatá - Club Ríver Plate 1:1 (1:0)
03.03.2016 00:00 Club Nacional - General Díaz 1:3 (1:0)
00:10 Libertad - Cerro Porteño 2:1 (0:1)
23:00 Sol de América - Sportivo Luqueño 3:3 (1:1)
28.03.2016 00:00 Club Olimpia - General Caballero 7:1 (2:0)
9. Journée
05.03.2016 00:00 Guaraní - Club Olimpia 0:2 (0:1)
23:00 Club Ríver Plate - Rubio Ñu 1:4 (1:2)
06.03.2016 00:00 Cerro Porteño - Club Nacional 1:2 (0:0)
22:00 General Díaz - Deportivo Capiatá 2:2 (1:0)
22:00 General Caballero - Sol de América 1:1 (0:1)
07.03.2016 00:10 Sportivo Luqueño - Libertad 0:1 (0:0)
10. Journée
11.03.2016 23:00 Libertad - General Caballero 2:2 (1:0)
23:00 General Díaz - Club Ríver Plate 3:0 (1:0)
12.03.2016 22:00 Club Nacional - Sportivo Luqueño 1:1 (1:1)
13.03.2016 00:10 Deportivo Capiatá - Cerro Porteño 0:2 (0:0)
22:00 Club Olimpia - Rubio Ñu 4:1 (1:0)
14.03.2016 00:00 Sol de América - Guaraní 0:0 (0:0)
11. Journée
18.03.2016 23:00 Sportivo Luqueño - Deportivo Capiatá 2:2 (1:0)
19.03.2016 22:00 Rubio Ñu - Sol de América 0:2 (0:0)
20.03.2016 22:00 General Caballero - Club Nacional 1:3 (0:1)
22:00 Guaraní - Libertad 1:3 (1:0)
21.03.2016 00:00 Cerro Porteño - General Díaz 2:2 (1:1)
23:30 Club Ríver Plate - Club Olimpia 0:3 (0:1)
12. Journée
01.04.2016 00:30 Cerro Porteño - Club Ríver Plate 4:0 (1:0)
23:00 Sportivo Luqueño - General Díaz 2:0 (1:0)
02.04.2016 01:10 Club Olimpia - Sol de América 6:0 (2:0)
03.04.2016 00:00 General Caballero - Deportivo Capiatá 3:7 (1:2)
00:30 Guaraní - Club Nacional 1:0 (1:0)
04.04.2016 00:00 Rubio Ñu - Libertad 2:0 (1:0)
13. Journée
05.04.2016 23:00 Cerro Porteño - Sportivo Luqueño 2:1 (0:1)
06.04.2016 01:10 Club Ríver Plate - Sol de América 1:1 (0:1)
23:00 General Díaz - General Caballero 1:3 (0:1)
07.04.2016 00:00 Deportivo Capiatá - Guaraní 0:2 (0:1)
01:10 Club Nacional - Rubio Ñu 3:1 (1:1)
28.04.2016 01:45 Libertad - Club Olimpia 3:1 (3:1)
14. Journée
10.04.2016 01:10 General Caballero - Cerro Porteño 2:4 (2:3)
23:00 Rubio Ñu - Deportivo Capiatá 1:2 (1:1)
23:00 Club Olimpia - Club Nacional 3:1 (1:1)
11.04.2016 01:00 Sportivo Luqueño - Club Ríver Plate 2:0 (1:0)
01:10 Guaraní - General Díaz 3:0 (2:0)
12.04.2016 01:10 Sol de América - Libertad 2:1 (1:0)
15. Journée
15.04.2016 23:00 General Díaz - Rubio Ñu 0:2 (0:1)
16.04.2016 01:10 Sportivo Luqueño - General Caballero 0:2 (0:1)
23:00 Club Nacional - Sol de América 0:3 (0:2)
17.04.2016 01:10 Deportivo Capiatá - Club Olimpia 3:5 (1:0)
23:00 Club Ríver Plate - Libertad 1:3 (0:2)
18.04.2016 01:10 Cerro Porteño - Guaraní 3:4 (1:1)
16. Journée
20.04.2016 23:00 Sol de América - Deportivo Capiatá 3:2 (0:2)
21.04.2016 01:00 General Caballero - Club Ríver Plate 2:3 (0:1)
01:10 Club Olimpia - General Díaz 4:1 (1:0)
02:00 Libertad - Club Nacional 4:3 (2:2)
22.04.2016 01:10 Guaraní - Sportivo Luqueño 3:2 (1:1)
12.05.2016 01:00 Rubio Ñu - Cerro Porteño 1:0 (1:0)
17. Journée
24.04.2016 23:00 Cerro Porteño - Club Olimpia 1:2 (0:1)
25.04.2016 01:00 Club Ríver Plate - Club Nacional 1:3 (1:2)
01:30 Deportivo Capiatá - Libertad 0:2 (0:1)
26.04.2016 23:00 Sportivo Luqueño - Rubio Ñu 0:2 (0:1)
27.04.2016 01:00 General Caballero - Guaraní 0:1 (0:1)
01:10 General Díaz - Sol de América 2:1 (1:1)
18. Journée
30.04.2016 01:10 Club Nacional - Deportivo Capiatá 0:1 (0:0)
23:00 Rubio Ñu - General Caballero 1:2 (1:1)
01.05.2016 00:00 Guaraní - Club Ríver Plate 4:2 (2:0)
01:10 Sol de América - Cerro Porteño 2:2 (1:0)
23:00 Club Olimpia - Sportivo Luqueño 2:0 (0:0)
02.05.2016 01:10 Libertad - General Díaz 2:1 (2:1)
19. Journée
04.05.2016 23:10 Sportivo Luqueño - Sol de América 2:2 (1:0)
05.05.2016 00:00 General Díaz - Club Nacional 1:1 (0:1)
01:00 Guaraní - Rubio Ñu 3:1 (1:0)
01:15 Cerro Porteño - Libertad 0:1 (0:1)
06.05.2016 01:00 Club Ríver Plate - Deportivo Capiatá 1:1 (0:1)
01:15 General Caballero - Club Olimpia 2:1 (1:1)
20. Journée
08.05.2016 23:00 Rubio Ñu - Club Ríver Plate 1:2 (0:0)
23:10 Sol de América - General Caballero 3:3 (3:0)
09.05.2016 01:15 Club Nacional - Cerro Porteño 1:1 (1:0)
23:30 Libertad - Sportivo Luqueño 1:0 (1:0)
10.05.2016 00:00 Deportivo Capiatá - General Díaz 2:1 (1:0)
01:30 Club Olimpia - Guaraní 3:2 (2:2)
21. Journée
14.05.2016 01:00 Club Ríver Plate - General Díaz 1:1 (0:0)
23:00 Sportivo Luqueño - Club Nacional 3:2 (1:0)
15.05.2016 01:10 Guaraní - Sol de América 2:1 (2:0)
23:30 General Caballero - Libertad 0:2 (0:2)
23:30 Rubio Ñu - Club Olimpia 1:4 (0:2)
17.05.2016 01:00 Cerro Porteño - Deportivo Capiatá 3:2 (1:1)
22. Journée
20.05.2016 23:00 Sol de América - Rubio Ñu 1:2 (0:1)
21.05.2016 01:10 General Díaz - Cerro Porteño 2:5 (2:2)
22.05.2016 00:00 Club Olimpia - Club Ríver Plate 3:0 (1:0)
00:00 Libertad - Guaraní 0:0 (0:0)
23:00 Deportivo Capiatá - Sportivo Luqueño 1:0 (1:0)
23:00 Club Nacional - General Caballero 2:3 (2:1)