Groupe 1
25.09.2018 20:30 Atromitos Atromitos - PAS Giannina PAS Giannina
03.10.2018 15:30 Thyella Kamari - AEP Iraklis FC AEP Iraklis FC
31.10.2018 16:15 AEP Iraklis FC AEP Iraklis FC - Atromitos Atromitos
01.11.2018 18:30 PAS Giannina PAS Giannina - Thyella Kamari
05.12.2018 AEP Iraklis FC AEP Iraklis FC - PAS Giannina PAS Giannina -:-
05.12.2018 Thyella Kamari - Atromitos Atromitos -:-
Groupe 2
25.09.2018 15:30 Volos NFC - Apollon Larisa Apollon Larisa
12.10.2018 17:00 AEK Athen AEK Athen - Lamia Lamia
30.10.2018 18:30 Lamia Lamia - Volos NFC
31.10.2018 14:00 Apollon Larisa Apollon Larisa - AEK Athen AEK Athen
05.12.2018 Apollon Larisa Apollon Larisa - Lamia Lamia -:-
05.12.2018 Volos NFC - AEK Athen AEK Athen -:-
Groupe 3
25.09.2018 15:30 OFI Ierapetra - Chania Kissamikos Chania Kissamikos
02.10.2018 16:30 Panetolikos Panetolikos - Panathinaikos Panathinaikos
31.10.2018 14:00 Chania Kissamikos Chania Kissamikos - Panetolikos Panetolikos
05.12.2018 Chania Kissamikos Chania Kissamikos - Panathinaikos Panathinaikos -:-
05.12.2018 OFI Ierapetra - Panetolikos Panetolikos -:-
05.12.2018 15:00 Panathinaikos Panathinaikos - OFI Ierapetra -:-
Groupe 4
26.09.2018 15:30 Aittitos Spaton - Ergotelis Ergotelis
26.09.2018 18:00 PAOK Saloniki PAOK Saloniki - Aris Saloniki Aris Saloniki
31.10.2018 16:15 Aris Saloniki Aris Saloniki - Aittitos Spaton
14.11.2018 14:00 Ergotelis Ergotelis - PAOK Saloniki PAOK Saloniki
05.12.2018 Ergotelis Ergotelis - Aris Saloniki Aris Saloniki -:-
05.12.2018 Aittitos Spaton - PAOK Saloniki PAOK Saloniki -:-
Groupe 5
27.09.2018 15:30 Aris Avato - Panachaiki GE Panachaiki GE
27.09.2018 20:30 Olympiakos Piräus Olympiakos Piräus - Levadiakos Levadiakos
30.10.2018 16:15 Levadiakos Levadiakos - Aris Avato
01.11.2018 16:15 Panachaiki GE Panachaiki GE - Olympiakos Piräus Olympiakos Piräus
05.12.2018 Panachaiki GE Panachaiki GE - Levadiakos Levadiakos -:-
05.12.2018 Aris Avato - Olympiakos Piräus Olympiakos Piräus -:-
Groupe 6
25.09.2018 15:30 Apollon Paralimniou - AO Trikala AO Trikala
25.09.2018 18:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis - Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
31.10.2018 18:30 AO Trikala AO Trikala - Asteras Tripolis Asteras Tripolis
01.11.2018 14:00 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis - Apollon Paralimniou
05.12.2018 AO Trikala AO Trikala - Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis -:-
05.12.2018 Apollon Paralimniou - Asteras Tripolis Asteras Tripolis -:-
Groupe 7
26.09.2018 15:30 Skoda Xanthi Skoda Xanthi - OFI Heraklion OFI Heraklion
26.09.2018 18:00 Niki Volou FC Niki Volou FC - AO Kerkyra AO Kerkyra
30.10.2018 14:00 OFI Heraklion OFI Heraklion - Niki Volou FC Niki Volou FC
01.11.2018 14:00 AO Kerkyra AO Kerkyra - Skoda Xanthi Skoda Xanthi
05.12.2018 AO Kerkyra AO Kerkyra - OFI Heraklion OFI Heraklion -:-
05.12.2018 Niki Volou FC Niki Volou FC - Skoda Xanthi Skoda Xanthi -:-
Groupe 8
27.09.2018 15:30 Irodotos - Apollon Kalamarias Apollon Kalamarias
03.10.2018 16:30 Panionios GSS Panionios GSS - AE Larisa AE Larisa
30.10.2018 16:15 AE Larisa AE Larisa - Irodotos
31.10.2018 14:00 Apollon Kalamarias Apollon Kalamarias - Panionios GSS Panionios GSS
05.12.2018 Apollon Kalamarias Apollon Kalamarias - AE Larisa AE Larisa -:-
05.12.2018 Irodotos - Panionios GSS Panionios GSS -:-