Groupe A
07.03.2018 11:00 Vegalta Sendai Vegalta Sendai - Albirex Niigata Albirex Niigata
07.03.2018 11:30 Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos - FC Tokyo FC Tokyo
14.03.2018 11:00 FC Tokyo FC Tokyo - Albirex Niigata Albirex Niigata
14.03.2018 11:30 Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai Vegalta Sendai
04.04.2018 12:00 Vegalta Sendai Vegalta Sendai - FC Tokyo FC Tokyo
04.04.2018 12:00 Albirex Niigata Albirex Niigata - Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
18.04.2018 12:00 FC Tokyo FC Tokyo - Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
18.04.2018 12:00 Albirex Niigata Albirex Niigata - Vegalta Sendai Vegalta Sendai
09.05.2018 12:00 Vegalta Sendai Vegalta Sendai - Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos -:-
09.05.2018 12:00 Albirex Niigata Albirex Niigata - FC Tokyo FC Tokyo -:-
16.05.2018 12:00 FC Tokyo FC Tokyo - Vegalta Sendai Vegalta Sendai -:-
16.05.2018 12:00 Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos - Albirex Niigata Albirex Niigata -:-
Groupe B
07.03.2018 11:00 Ventforet Kofu Ventforet Kofu - Consadole Sapporo Consadole Sapporo
07.03.2018 11:00 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse - Júbilo Iwata Júbilo Iwata
14.03.2018 11:00 Consadole Sapporo Consadole Sapporo - Júbilo Iwata Júbilo Iwata
14.03.2018 11:00 Ventforet Kofu Ventforet Kofu - Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
04.04.2018 12:00 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse - Consadole Sapporo Consadole Sapporo
04.04.2018 12:00 Júbilo Iwata Júbilo Iwata - Ventforet Kofu Ventforet Kofu
18.04.2018 12:00 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse - Ventforet Kofu Ventforet Kofu
18.04.2018 12:00 Júbilo Iwata Júbilo Iwata - Consadole Sapporo Consadole Sapporo
09.05.2018 12:00 Consadole Sapporo Consadole Sapporo - Ventforet Kofu Ventforet Kofu -:-
09.05.2018 12:00 Júbilo Iwata Júbilo Iwata - Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse -:-
16.05.2018 12:00 Consadole Sapporo Consadole Sapporo - Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse -:-
16.05.2018 12:00 Ventforet Kofu Ventforet Kofu - Júbilo Iwata Júbilo Iwata -:-
Groupe C
07.03.2018 11:00 Nagoya Grampus Nagoya Grampus - Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
07.03.2018 11:00 Gamba Osaka Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
14.03.2018 11:30 Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka Gamba Osaka
14.03.2018 11:30 Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus Nagoya Grampus
04.04.2018 12:00 Nagoya Grampus Nagoya Grampus - Gamba Osaka Gamba Osaka
04.04.2018 12:00 Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima - Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
18.04.2018 12:00 Nagoya Grampus Nagoya Grampus - Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
18.04.2018 12:00 Gamba Osaka Gamba Osaka - Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
09.05.2018 12:00 Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka Gamba Osaka -:-
09.05.2018 12:30 Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus Nagoya Grampus -:-
16.05.2018 12:00 Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima -:-
16.05.2018 12:00 Gamba Osaka Gamba Osaka - Nagoya Grampus Nagoya Grampus -:-
Groupe D
07.03.2018 11:00 Shonan Bellmare Shonan Bellmare - Sagan Tosu Sagan Tosu
07.03.2018 11:00 Vissel Kobe Vissel Kobe - V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
14.03.2018 11:00 V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki - Shonan Bellmare Shonan Bellmare
14.03.2018 12:00 Sagan Tosu Sagan Tosu - Vissel Kobe Vissel Kobe
04.04.2018 12:00 Shonan Bellmare Shonan Bellmare - Vissel Kobe Vissel Kobe
04.04.2018 12:00 V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki - Sagan Tosu Sagan Tosu
18.04.2018 12:00 V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki - Vissel Kobe Vissel Kobe
18.04.2018 13:00 Sagan Tosu Sagan Tosu - Shonan Bellmare Shonan Bellmare
06.05.2018 12:00 Vissel Kobe Vissel Kobe - Sagan Tosu Sagan Tosu -:-
06.05.2018 12:00 Shonan Bellmare Shonan Bellmare - V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki -:-
09.05.2018 12:00 Vissel Kobe Vissel Kobe - Shonan Bellmare Shonan Bellmare -:-
09.05.2018 13:00 Sagan Tosu Sagan Tosu - V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki -:-