adversaire | G. | N. | P. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sokol Saratov | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
Dinamo Bryansk | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Salyut Belgorod | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Dinamo Vladivostok | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Kaluga | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Saturn | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Peresvet Domodedovo | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
Uor-5 Egorievsk [U20] | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
Spartak Tambov | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Arsenal Tula 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Avangard Kursk | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Ryazan | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Strogino Moskva | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Znamya Noginsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Irtysh Omsk | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rodina Moskva | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
SKA-Khabarovsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Spartak Kostroma | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo Miass | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zenit Izhevsk | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
adversaire | G. | N. | P. | ||||||
FK Kolomna | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Mashuk KMV | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Kvant Obninsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
SKA-Khabarovsk 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Akademiya Konopleva [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Akron Tolyatti | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Barnaul | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Balashikha | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | |
FK Dinamo Makhachkala | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Khimki | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Krasnodar | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Leningradets | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Nizhny Novgorod | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Sakhalin | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Strogino Moskva [U20] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Tyumen | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ufa [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Ural [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Khimik Dzerzhinsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kosmos Dolgoprudny | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
adversaire | G. | N. | P. | ||||||
Kuban Krasnodar | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lokomotiv Moskva | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Metallurg Vidnoye | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Spartak Tuymazy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Volga Ulyanovsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Volgar Astrakhan | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zenit Penza | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Zenit St. Petersburg [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zvezda Perm | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |