adversaire | G. | N. | P. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Akron Tolyatti | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
Enisey Krasnoyarsk | 6 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Chertanovo | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Neftekhimik | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Shinnik Yaroslavl | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
SKA-Khabarovsk | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Volgar Astrakhan | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tom Tomsk | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Spartak Moskva 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Baltika Kaliningrad | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Torpedo Moskva | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo St. Petersburg | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
Alania Vladikavkaz | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Electron | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Fakel Voronezh | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Kamaz | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
FK Krasnodar 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Orenburg | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kuban Krasnodar | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Enisey Krasnoyarsk 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
adversaire | G. | N. | P. | ||||||
Rodina-M Moskva | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
Rubin Kazan [U20] | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
Zvezda St. Petersburg | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
Baltika Kaliningrad 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
FK Nizhny Novgorod | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Yadro | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Luki-Energiya Velikiye Luki | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Sokol Saratov | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Tekstilshchik Ivanovo | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Arsenal Tula | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Chernomorets Novorossisk | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Bryansk | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Dinamo Moskva [U20] | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Dinamo Vologda | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Chayka | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Khimki | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Murom | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tyumen | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Irtysh Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krylia Sovetov | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
adversaire | G. | N. | P. | ||||||
RB Leipzig [A-jeun] | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rodina Moskva | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Rotor Volgograd | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Spartak Kostroma | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Veles Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zenit St. Petersburg 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zorkiy Krasnogorsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Rostov [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ufa [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
Olympique Lyon [A-jeun] | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
PFC Sochi [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Spartak Moskva [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Arsenal Tula [U20] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Avangard Kursk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
CSKA Moskva [U20] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Dinamo Makhachkala | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Krasnodar [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Orenburg [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Sochi | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tambov | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
adversaire | G. | N. | P. | ||||||
FK Tambov [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ural [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krylia Sovetov [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lokomotiv Moskva [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Luch Vladivostok | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Metallurg Lipetsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Olimp-Dolgoprudny | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Salyut Belgorod | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sibir Novosibirsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
SL Benfica [A-jeun] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Torpedo Vladimir | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |