03:00 | ||
---|---|---|
CF América | 0:3 | |
Pumas UNAM | ||
10:00 | ||
GKS Katowice | 6:0 | |
FK Frýdek-Místek | ||
10:15 | ||
Slavoj Vyšehrad | 1:2 | |
Viktoria Žižkov | ||
11:00 | ||
SpVgg Greuther Fürth | 1:1 | |
Huddersfield Town | ||
Olimpia Grudziądz | 2:0 | |
Warta Poznań | ||
Sandecja Nowy Sącz | 2:1 | |
Tatran Liptovský Mikuláš | ||
NK Nafta | 3:1 | |
Zalaegerszegi TE | ||
Budapesti Vasas | 0:3 | |
Mezőkövesdi SE | ||
FK Mačva Šabac | 1:1 | |
Mladost Lučani | ||
11:30 | ||
Motor Lublin | 1:0 | |
KSZO Ostrowiec | ||
14:30 | ||
Dynamo Dresden | 2:1 | |
SpVgg Unterhaching | ||
16:00 | ||
WSG Tirol | 3:2 | |
FC St. Pauli | ||
17:00 | ||
SV Darmstadt 98 | 1:2 | |
Feyenoord | ||
Rot-Weiß Erfurt | 1:3 | |
FSV Zwickau | ||
Huddersfield Town | 1:0 | |
SpVgg Greuther Fürth | ||
Chrobry Głogów | 1:0 | |
Mieszko Gniezno | ||
FK Obolon | 0:1 | |
Kolos Kovalivka | ||
Slovan Bratislava II | 2:1 | |
Slovan Duslo Šaľa | ||
Górnik Łęczna | 3:1 | |
Stal Rzeszow | ||
Miedź Legnica | 4:1 | |
KS Polkowice | ||
17:30 | ||
MFK Skalica | 1:3 | |
SK Líšeň | ||
Rekord Bielsko-Biała | 1:1 | |
Ruch Chorzów | ||
18:00 | ||
FC Wacker Innsbruck | 2:1 | |
Dynamo Dresden | ||
Hamburger SV | 1:1 | |
Olympiakos Piraeus | ||
SC Verl | 2:2 | |
SC Paderborn 07 | ||
Girondins Bordeaux | 1:2 | |
Partizan | ||
FK Blansko | 3:2 | |
1. SC Znojmo | ||
UC Dublin | 0:11 | |
Portsmouth FC | ||
18:30 | ||
BFC Dynamo | 0:1 | |
1. FC Magdeburg | ||
TSG Balingen | 0:1 | |
SG Sonnenhof Großaspach | ||
Preußen Münster | 1:0 | |
Fortuna Köln | ||
SV Meppen | 1:3 | |
Borussia Dortmund II | ||
Bor. Mönchengladbach | 8:0 | |
1. FC Mönchengladbach | ||
Grazer AK | 1:3 | |
Hannover 96 | ||
1. FC Köln II | 3:3 | |
SSVg Velbert | ||
GD Chaves | 0:2 | |
Boavista | ||
19:00 | ||
Sportfreunde Eisbachtal | 0:9 | |
1. FSV Mainz 05 | ||
VfB Gartenstadt | 2:0 | |
Waldhof Mannheim | ||
FC Winterthur | 3:1 | |
VfB Stuttgart | ||
FC Famalicão | 2:1 | |
CD Santa Clara | ||
Oud-Heverlee Leuven | 2:2 | |
KAS Eupen | ||
SK Beveren | 3:1 | |
Lommel SK | ||
FC Rapperswil-Jona | 2:1 | |
Sporting CP | ||
UD Oliveirense | 0:2 | |
Paços de Ferreira | ||
LB Châteauroux | 1:1 | |
Clermont Foot 63 | ||
FC Schaffhausen | 2:1 | |
SC YF/Juventus Zürich | ||
19:30 | ||
SK Austria Klagenfurt | 5:0 | |
ATSV Wolfsberg | ||
20:00 | ||
BSC Young Boys | 5:1 | |
Eintracht Frankfurt | ||
York City | 0:5 | |
Leeds United | ||
20:30 | ||
Stamford AFC | 0:6 | |
Peterborough United | ||
Gateshead FC | 1:3 | |
Middlesbrough FC | ||
Hednesford Town | 1:6 | |
Wolverhampton Wanderers U23 | ||
20:45 | ||
Hitchin Town | 0:3 | |
Stevenage FC | ||
Thame United | 0:2 | |
Oxford United | ||
St. Mochta's | 0:7 | |
Bristol Rovers | ||
Bohemian FC | 1:1 | |
Chelsea FC | ||
Campion | 0:1 | |
Thackley | ||
21:30 | ||
SL Benfica | 1:2 | |
RSC Anderlecht |