Groupe 1
07.08.2018 15:00 AFC Ajax AFC Ajax - Wexford Youths WFC Wexford Youths WFC -:-
07.08.2018 20:30 Þór/KA Þór/KA - Linfield FC -:-
10.08.2018 15:00 AFC Ajax AFC Ajax - Linfield FC -:-
10.08.2018 20:30 Wexford Youths WFC Wexford Youths WFC - Þór/KA Þór/KA -:-
Groupe 2
07.08.2018 14:00 FK Minsk FK Minsk - Olimpija Ljubljana -:-
07.08.2018 18:15 Barcelona FA - Slovan Bratislava Slovan Bratislava -:-
10.08.2018 14:00 FK Minsk FK Minsk - Slovan Bratislava Slovan Bratislava -:-
10.08.2018 18:15 Olimpija Ljubljana - Barcelona FA -:-
Groupe 3
07.08.2018 13:30 Glasgow City FC Glasgow City FC - RSC Anderlecht RSC Anderlecht -:-
07.08.2018 17:00 Górnik Łęczna - FC Martve -:-
10.08.2018 13:30 Glasgow City FC Glasgow City FC - FC Martve -:-
10.08.2018 17:00 RSC Anderlecht RSC Anderlecht - Górnik Łęczna -:-
Groupe 4
07.08.2018 18:00 Slavia Praha Slavia Praha - Ataşehir Belediyesi Spor -:-
07.08.2018 18:00 MTK Hungaria MTK Hungaria - KFF Mitrovica -:-
10.08.2018 18:00 Slavia Praha Slavia Praha - KFF Mitrovica -:-
10.08.2018 18:00 Ataşehir Belediyesi Spor - MTK Hungaria MTK Hungaria -:-
Groupe 5
07.08.2018 17:00 ŽFK Spartak ŽFK Spartak - FC Kiryat Gat -:-
07.08.2018 17:00 FC Basel 1893 FC Basel 1893 - ŽFK Breznica ŽFK Breznica -:-
10.08.2018 17:00 ŽFK Spartak ŽFK Spartak - ŽFK Breznica ŽFK Breznica -:-
10.08.2018 17:00 FC Kiryat Gat - FC Basel 1893 FC Basel 1893 -:-
Groupe 6
07.08.2018 10:00 Olimpia Cluj Olimpia Cluj - Cardiff Metropolitan Cardiff Metropolitan -:-
07.08.2018 16:00 WFC Zhytlobud-1 Kharkiv - Birkirkara FC Birkirkara FC -:-
10.08.2018 10:00 Olimpia Cluj Olimpia Cluj - Birkirkara FC Birkirkara FC -:-
10.08.2018 16:00 Cardiff Metropolitan Cardiff Metropolitan - WFC Zhytlobud-1 Kharkiv -:-
Groupe 7
07.08.2018 11:00 BIIK Kazygurt BIIK Kazygurt - Elpides Karditsas -:-
07.08.2018 17:00 USC Landhaus/Austria USC Landhaus/Austria - Rīgas FS Rīgas FS -:-
10.08.2018 11:00 Elpides Karditsas - USC Landhaus/Austria USC Landhaus/Austria -:-
10.08.2018 17:00 BIIK Kazygurt BIIK Kazygurt - Rīgas FS Rīgas FS -:-
Groupe 8
07.08.2018 11:00 Pärnu JK Pärnu JK - Agarista-ȘS Anenii Noi -:-
07.08.2018 17:00 SFK 2000 Sarajevo SFK 2000 Sarajevo - FK Vllaznia FK Vllaznia -:-
10.08.2018 11:00 FK Vllaznia FK Vllaznia - Pärnu JK Pärnu JK -:-
10.08.2018 17:00 SFK 2000 Sarajevo SFK 2000 Sarajevo - Agarista-ȘS Anenii Noi -:-
Groupe 9
07.08.2018 12:00 NSA Sofia NSA Sofia - EB/Streymur/Skála ÍF -:-
07.08.2018 17:00 Gintra Universitetas Gintra Universitetas - FC Honka FC Honka -:-
10.08.2018 12:00 FC Honka FC Honka - NSA Sofia NSA Sofia -:-
10.08.2018 17:00 Gintra Universitetas Gintra Universitetas - EB/Streymur/Skála ÍF -:-
Groupe 10
07.08.2018 16:00 Avaldsnes IL Avaldsnes IL - Sporting CP -:-
07.08.2018 20:15 ŽNK Osijek ŽNK Osijek - ŽFK Dragon 2014 ŽFK Dragon 2014 -:-
10.08.2018 16:00 Avaldsnes IL Avaldsnes IL - ŽFK Dragon 2014 ŽFK Dragon 2014 -:-
10.08.2018 20:15 Sporting CP - ŽNK Osijek ŽNK Osijek -:-